Ультрафіолетовий друк (УФ друк)

Ультрафіолетовий друк (УФ друк)

Ультрафіолетовий друк – інноваційний метод нанесення повнокольорового зображення на матеріал, який забезпечує фотографічну якість відбитка за абсолютної безпеки для власника. Висока роздільна здатність друку (1440 dpi) та мінімально-доступний в індустрії розмір краплі при нанесенні відбитка (6 пКл) є основними складовими еталонної передачі кольору, яскравості та чіткості зображення.

Skydeck пропонує УФ друк на унікальному широкоформатному принтері JETRIX КХ 7, який забезпечує високу якість зображення. Також він дозволяє працювати на будь-яких матеріалах – полістирол, ПВХ, акрил, скло, дзеркало, метал, різні види тканини, метал, папір, вінілові плівки та інше.

Ультрафіолетовий друк – надійний та швидкий спосіб нанесення зображення, в результаті якого виходять насичені за кольором та довговічні малюнки. Фарби не вигоряють на сонці, вологостійкі, легко переносять вплив хімічних речовин.

За рахунок високої точності та унікальних можливостей перенесення кольорів УФ друк дозволяє створювати справжні шедеври. Наприклад, так можна виготовляти картини, репродукції чи фотографії. Також ультрафіолетовий друк застосовується для створення:

  • Декоративне скло, дзеркала, вітражі
  • Малюнок на плитці
  • Скинали (оформлення робочої зони на кухні, «фартух»)
  • Дизайнерські шпалери
  • Декорування меблів, наприклад стільниць (скляних, дерев’яних, пластикових), тумб, дверей шаф-купе.

УФ друк використовується для рекламних цілей, з його допомогою можна друкувати яскраві та довговічні вивіски, банери, розтяжки, дрібну рекламну продукцію та багато іншого, всі вироби після друку можливо обробляти фрезером, лазером, проводити гибки та склеювання.